Festiwal SREBRO 2016

25-05-2016

W dniu 25 maja 2016 r. otrzymaliśmy podziękowanie od Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy – pana Zbigniewa Kraski.

„Dziękuję bardzo klasie 1B za zainteresowanie działalnością Galerii Sztuki oraz aktywne uczestnictwo w przygotowaniach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2016. Pomoc klasy 1B w promocji Festiwalu oraz przygotowaniu akcji happeningowych była nieoceniona. Na specjalne podziękowania zasłużyli: Szymon Chmielowiec, Magdalena Ćwiklińska, Weronika Foryt, Konrad Gierasimczyk, Gabriela Grabowska, Aleksandra Józefów, Natalia Karczewska, Łukasz Kołłątaj, Daniel Langier, Łukasz Marzec, Klaudia Podgajna, Aleksandra Ptaszkowska, Izabela Pych, Iwona Sądej, Monika Tenior, Dorota Zielińska, Agnieszka Zwolińska, Małgorzata Żelazna, Adrianna Żukowska.

Uczniowie realizowali powierzone im zadania z należytą starannością i zaangażowaniem. Wykazali się również umiejętnością pracy w zespole i dużą kulturą osobistą.”

Dziękujemy 1B za godne reprezentowanie szkoły!
Dodał*: Tomasz Jaworski