Gimnazjaliści w labiryntach wiedzy i przygody

23-04-2016

22 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi, w trakcie którego gimnazjaliści mogli poznać swoich przyszłych nauczycieli, zobaczyć sale lekcyjne oraz poczuć atmosferę szkoły. Uczniowie I LO poprowadzili swoich młodszych kolegów „Labiryntami wiedzy i przygody”.

O 14.30 zebraliśmy się wszyscy w auli, która dzięki naszym tancerzom rozbrzmiała w rytmie utworów Michaela Jacksona. Dyrektor szkoły – pani Halina Tamioła przedstawiła wychowawców przyszłych klas pierwszych, którzy wykazali się dużym poczuciem humoru.

Bardzo dobre wrażenie na gimnazjalistach zrobił najnowszy film promocyjny przygotowany przez uczniów klas pierwszych: Bartosza Jaśkiewicza z klasy I a i Marcina Staszkiewicza z klasy  I c.

Na naszych gości czekało wiele atrakcji – były m.in. quizy filmowe, pokazy eksperymentów chemicznych, gry i łamigłówki logiczne oraz zajęcia sportowe. Na dziedzińcu szkoły zorganizowaliśmy piknik, a Aleksandra Romanowska z klasy I a poprowadziła lekcję zumby.

Dziękujemy gimnazjalistom za liczne przybycie i wspólną zabawę. Do zobaczenia we wrześniu!
Dodał*: Tomasz Jaworski