W biegu o dobre miejsca w województwie

10-04-2016

Finału Dolnośląskich Indywidualnych Biegów Przełajowych SZS tradycyjnie odbył się w malowniczej okolicy zamku w Oleśnicy w dniu 9 kwietnia 2016 r. Reprezentacja naszej szkoły wystartowała pod opieką pana Krzysztofa Waszkiewicza.

W biegu szkół ponadgimnazjalnych  wśród amatorów świetnie zaprezentowała się jedyna reprezentantka I LO - Natalia Karczewska, która przybiegła jako czwarta. Jej doskonały występ dał naszej szkole VIII miejsce drużynowo w województwie wśród dziewcząt. W biegu amatorskim chłopców na 2 km  44 miejsce uzyskał  Jan Krótki.

Ubiegłoroczny Mistrz Dolnego Śląska Gimnazjów - Wit Grosicki – aktualnie uczeń naszej szkoły, uzyskał 5 miejsce.

Bardzo dobrze punktowali w biegu inni uczniowie I LO, co pozwoliło na zajęcie wysokiego IV miejsca  w klasyfikacji zespołowej województwa.

Miejsca naszych uczniów:

1. Wit Grosicki - 5