Sukcesy w Zawodach Strzeleckich

20-11-2015

Dwa zespoły z naszej szkoły wzięły udział w dniu 20.11.2015 r. w Międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich z broni pneumatycznej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Legnicy.

Skład drużyn:

1. Maciej Iżycki - IIIa (89 pkt.)                                    1. Jacek Stępniewski - IIIa (76 pkt.)

2. Katarzyna Kubacka - IIb (90 pkt.)                            2. Paweł Kubala - Ia (84 pkt.)

3. Aleksandra Romanowska - Ia (83 pkt.)                    3. Bartłomiej Złocki - Ia (75 pkt.)

4. Mateusz Walczak - IIIa (89 pkt.)                              4. Bartosz Jaśkiewicz – Ia (85 pkt.)

I drużyna zdobyła 351 pkt.                                            II drużyna zdobyła 320 pkt.

Drużynowo zdobyliśmy IV miejsce na 24 zespoły startujące. W kategorii indywidualnej - Katarzyna Kubacka uzyskała III miejsce medalowe.

Opiekunem uczniów jest pani Elżbieta Czornak.