Dzień Integracji

06-11-2015

W dniu 6 listopada 2015 r. wszyscy uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami brali udział w Dniu Integracji. Impreza odbyła się w hali sportowej OSiR przy ul. Lotniczej.

Po otwarciu imprezy przez panią dyrektor każda z klas pierwszych przedstawiła krótki program. Uczniowie zademonstrowali nakręcone przez siebie filmiki promujące klasę, wierszyki, piosenki i układy taneczne.

Następnie zmierzyli się w kilku konkurencjach:

-        zawodach sportowych „Adapciak”, nad przebiegiem których czuwali nauczyciele wychowania fizycznego

-        konkursie interdyscyplinarnym „Tęgie głowy”, który przygotowali i przeprowadzili uczniowie klas drugich.

W przerwie zmagań odbyła się degustacja niezliczonej ilości ciast i wypieków przygotowanych przez pierwszoklasistów.

Na zakończenie imprezy przeprowadzony został piknik siatkarski.

Uczniowie klas pierwszych spisali się znakomicie, a ten rodzaj integracji przypadł do gustu zarówno młodzieży, jak i nauczycielom.

Dodał*: Tomasz Jaworski