Wycieczka II D

04-10-2015

W dniach 01-03.10.2015 r. klasa II D matematyczno-fizyczna z rozszerzoną edukacją architektoniczną przebywała na obozie naukowym w Chocianowie.

Pierwszego dnia uczniowie mieli okazję zobaczyć nowoczesną pracownię mechatroniczną, która jest jedną z najnowocześniejszych w regionie. Zwiedzili także stary rynek wraz z zabytkowym kościołem. Po pełnym pozytywnych wrażeń dniu, młodzież spędziła miło czas przy wspólnym ognisku.

Następnego dnia miało miejsce spotkanie z burmistrzem Chocianowa – panem Franciszkiem Skibickim, który opowiedział o sukcesach oraz sprawnym działaniu gminy. Po południu odbyły się zajęcia z matematyki, uczniowie napisali pierwszą próbną maturę. Później był spacer do pobliskiego lasu pełnego różnych okazów roślin.

Po wycieczce pozostanie wiele miłych wspomnień.

Opiekunami podczas wyjazdu byli: pan Robert Wójcicki i pan Zbigniew Masłowski.

Dodał*: Maciej Iżycki