Dzień Edukacji Narodowej w szkole

12-10-2015

W dniu 12.10.2015 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gośćmi byli emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Kozubal.

Pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom, a także gratulacje odznaczonym i nagrodzonym.

Nagrody dyrektora otrzymali pracownicy administracji i obsługi, a także następujący nauczyciele: Agnieszka Nowak, Wioletta Grosicka, Ewa Wojtyło, Alina Juchniewicz-Nowak, Waldemar Małek, Marcin Twardowski, Krzysztof Waszkiewicz, Joanna Piskorska-Gomoliszek, Robert Wójcicki, Agnieszka Grzywacz, Renata Kominiarczuk, Piotr Widziewicz, Romualda Laskowska.

Część artystyczną przygotowali uczniowie kl. II C biologiczno-chemicznej, którzy doskonale wcielili się w role nauczycieli.

Gratulujemy nagród naszym nauczycielom!

Dodał*: Maciej Iżycki