Stypendium Prezydenta Miasta

02-09-2015

W dniu 1 września w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Pani dyrektor uczestniczyła w niej z pocztem sztandarowym, a także uczniami, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta.

Stypendia naukowe:

1. Anna Machowska – finalistka zawodów centralnych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2. Magdalena Bil - laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956”

3. Tomasz Tadla - finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Języka Łacińskiego, uczeń z najwyższą średnią ocen w szkole

4. Aleksander Czeszejko-Sochacki – finalista podczas Mistrzostw Geometrii Elementarnej, uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Matematycznej; uczeń realizuje indywidualny program nauki z matematyki.

Marcin Rogala uzyskał stypendium sportowe za liczne sukcesy w piłce ręcznej.

Nagrodzonym gratulujemy!

Dodał*: Maciej Iżycki