Wycieczka klasy 2A

01-06-2015

W dniach 25-26 maja klasa II a udała się na wycieczkę do Karpacza pod tytułem: "Poznajmy się u źródeł Łaby".

Pierwszego dnia uczniowie postawili głownie na zwiedzanie. Na początku udali się w Góry Sokole i do schroniska Szwajcarka. Następnie klasa postanowiła zwiedzić parę zamków w okolicy. Były to między innymi zespół pałacowy w Karpnikach, pałac w Łomnicy i pałac w Wojanowie.
Kolejnego dnia młodzi ludzie odbyli wędrówkę do Karkonoskiego Parku Narodowego. Po krótkim odpoczynku w schronisku"Dom Śląski" uczniowie powędrowali ponownie do Karpacza, a stamtąd udali się do domu. Wycieczka przyniosła dużo korzyści klasie.
Uczniowie spędzili razem miło czas i zintegrowali sie. Oprócz tego mogli razem podziwiać urok Sudetów.
Dodał*: Maciej Iżycki