Dzień Otwartych Drzwi dla grup zorganizowanych

17-04-2015

W dniu 16 kwietnia 2015 r. gościliśmy uczniów z gimnazjów w Legnicy, m.in. z Gimnazjum Nr 5, ale także ze Świerzawy.

Parlament Uczniowski witał młodzież już od progu. Każdy z gimnazjalistów otrzymał informator i kompletne dane na temat szkoły.

Zaproponowane młodzieży formy to:

1. Roboty w akcji - zajęcia w pracowni informatycznej prowadzone przez uczniów z klasy II A matematyczno-informatycznej pod opieką mgr Barbary Obremskiej.

2. Ścieżkami biologii – różnorodne formy edukacji rekomendowane przez uczniów z klas I C oraz II C biologiczno-chemicznej i mgr Agnieszkę Nowak.

3. Nasze szkolne projekty w ramach przedmiotu podstawy architektury - poznajemy tajemnice gmachu I LO z mgr Robertem Wójcickim.

4. W poszukiwaniu zaginionych informacji - udział w grze szkolnej z klasą I D i mgr Renatą Kominiarczuk.

Dodał*: Maciej Iżycki