Międzynarodowy Dzień Teatru

28-03-2015

W dniu 27 marca 2015 r. delegacja szkolna wraz z panią dyrektor Haliną Tamiołą uczestniczyła w Międzynarodowym Dniu Teatru.
Oto nasze życzenia dla aktorów i pracowników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

Drodzy Przyjaciele!

Gdy myśląc o Was, powtarzamy słowo „przyjaciele”, mamy pewność, że jest to określenie szczególnie prawdziwe, bo wypełnione naszą wdzięcznością i szacunkiem.

Na miarę skromnych możliwości i umiejętności uczestnictwa w kulturze odbieramy Waszą pracę z wielkim zainteresowaniem, które nierzadko zamienia się w szczery entuzjazm. Wiemy, że tworzycie Teatr, który (cytując „klasyka”, czyli Jacka Głomba) naprawdę zmienia świat. Czujemy, że każdy spektakl wyzwala szlachetne myślenie i dobre emocje, co czyni człowiekiem mądrzejszym i lepszym.

Wszystkiego Dobrego!
Uczniowie i nauczyciele