V Legnicki Konkurs Matematyczny

29-03-2015

W dniu 28 marca 2015 r. w auli naszej szkoły odbył się V Legnicki Konkurs Matematyczny. Do zawodów przystąpiło 66 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurs objął Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Legnicy. Uczestników jubileuszowego Konkursu przywitała pani Dorota Purgal – Wiceprezydent Legnicy.

Organizatorami Konkursu byli: Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Towarzystwo Wiedzy Powszechnej oraz Społeczne Gimnazjum TWP.

W kategorii szkół podstawowych wygrała Małgorzata Jurczyk z SP 20, a w kategorii gimnazjów Michał Kosmecki z Gimnazjum TWP. Wymienieni uczniowie otrzymali Puchary Prezydenta Miasta Legnicy, które wręczyła pani Halina Gawin-Majewska – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy.

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

Zdjęcia zobaczcie na lca.pl.

Dodał*: Maciej Iżycki