Złoty Kwant

01-05-2012

W VI Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Poszukiwanie Talentów”, którego głównym organizatorem jest Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne, wyróżnienie odznaką „Złoty Kwant” uzyskała uczennica klasy I C Katarzyna Anaszkiewicz. Jej praca konkursowa została oceniona na 35 punktów.

Uczestnicy konkursu przygotowują prace konkursowe wykonując różne zadania związane z fizyką: piszą eseje, malują plakaty, przeprowadzają doświadczenia lub wywiady z fizykami, układają zabawy dla dzieci o tematyce związanej z fizyką.
Wyróżnienie otrzymują uczniowie, których prace zawierają wykonanie zadań przynajmniej w 3 kategoriach, w tym obowiązkowo doświadczenie i uzyskanie 10 punktów.
Opiekunem uczennicy jest mgr Mirosława Bąkowska.
Dodał*: PU