Mistrzynie Legnicy w piłce nożnej

10-12-2014

Dnia 10 grudnia 2014 r. zakończyły się Mistrzostwa Miasta Legnicy w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła I miejsce, pokonując w półfinale zespół II LO - 3:2, a następnie w finale Zespół Szkół Ekonomicznych - 2:0.

Skład „złotej drużyny":

1      Dębska Julia 1d

2.     Dywan Martyna 1e

3.     Wełyczko Hanna 2a

4.     Słabicka Iweta 2b

5.     Ziemska Beata 2b

6.     Krasińska Klaudia 2c

7.     Maliszewska Małgorzata 2c

8      Krukiewicz Maja 2d

9.     Misiewicz Paulina 2d

10.   Gembara Aleksandra 2d

11.   Pustelnik Joanna 2e

12.   Kalicka Klaudia 2e

Opiekunowie : Krzysztof Waszkiewicz, Bogusława Haratym.

Trenerzy młodzieżowi(finały)* : Krzysztof Bałaj(I trener) i Filip Paluch(II trener)

Wszystkim gratulujemy!

*I LO w Legnicy rokrocznie organizuje w trakcie zajęć lekcyjnych do wyboru wf (tzw. fakultety) nieformalne kursy na młodzieżowych organizatorów i sędziów sportowych, którzy pomagają w organizacji zawodów lub prowadzeniu drużyn szkolnych w różnych dyscyplinach sportu. Uwieńczeniem całorocznej pracy jest m.in. organizowany i sędziowany przez uczniów-wolontariuszy czerwcowy Festiwal Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party”.

Dodał*: Maciej Iżycki