40 lat minęło...

02.09.2012

Obrazek
31 sierpnia br - w ostatni dzień wakacji, do naszej szkoły przybyli wyjątkowi goście. Byli to wychowankowie prof. Tadeusza Wołyńskiego (nauczyciela fizyki),uczniowie klasy IV a, którzy uczęszczali do I LO w latach 1968 – 1972.
Spotkaniem w swojej dawnej klasie, tj. aktualnie sali nr 35, rozpoczęli oni jubileuszowe obchody 40-lecia zdania matury. Dostojnych absolwentów i ich wychowawcę powitała pani dyrektor mgr Halina Tamioła. Była pamiątkowa fotografia (na swoich miejscach sprzed lat), był jubileuszowy tort i wspomnienia. Goście ze wzruszeniem zwiedzali Izbę Tradycji. Wielu z nich (zwłaszcza ci, którzy po studiach nie wrócili do Legnicy) było w szkole po raz pierwszy od 40 lat. Gratulujemy pięknego jubileuszu i już teraz zapraszamy na uroczystośći 70 lecia powstania naszej szkoły.