wycieczka integracyjna klasy I E

28-10-2014

W dniach 27-28 października klasa IE wyjechała się na wycieczkę integracyjną do Karpacza. Uczniowie nocowali w schronisku „Stropnica".

Pierwszego dnia młodzież udała się do świątyni Wang, a następnie do „Samotni”. Widoki były przepiękne, co zostało uwiecznione na setkach zdjęć. Po ciężkiej wyprawie uczniowie dotarli do schroniska, gdzie odbyły się zajęcia, które miały na celu integrację klasy. Prowadziła je pani pedagog Wioletta Grosicka. Drugiego dnia zrealizowana została lekcja języka niemieckiego, a następnie wszyscy uczestnicy wyjazdu zwiedzali centrum Karpacza.

Wycieczka okazała się strzałem w dziesiątkę, każdy miał okazję porozmawiać z wybraną osobą, poznać się, a także zwiedzić piękne okolice.

Inicjatorką wyjazdu była wychowawczyni klasy mgr Renata Grosicka.

Dodał*: Jan Tabor