dzień edukacji narodowej

13-10-2014

W dniu 13.10.2014 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Naszymi gośćmi byli emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także nowa przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Kozubal. Pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Nagrody dyrektora otrzymali pracownicy administracji i obsługi, a także następujący nauczyciele: Tomasz Dziurzyński, Alina Sasińska, Zbigniew Masłowski, Ewelina Hoszman, Romualda Laskowska, Elżbieta Czornak, Bogusława Haratym, Robert Wójcicki, Agnieszka Grzywacz.

Gratulujemy!

W tym roku spotkanie z okazji dnia nauczyciela zorganizowała klasa 2c. Uroczystość rozpoczęła się od piosenki, którą wykonali wszyscy uczniowie, a następnie prowadzący zaprosili gości do obejrzenia "Familady". Udział w niej wzięli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, podzieleni na dwie drużyny: humanistów i ścisłowców. Walka była wyrównana, a nagroda cenna- sto złotych monet. Ostatecznie pojedynek wygrali ścisłowcy. Konkurs spotkał się z dużym entuzjazmem. Oby więcej takich pomysłów!

Dodał*: Jan Tabor