dzień edukacji narodowej w mieście

16-10-2014

Podczas uroczystości miejskiej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14.10.2014 r. w Klubie Nauczyciela - nagrodę Prezydenta Miasta Legnicy otrzymała pani dyrektor Halina Tamioła oraz nauczyciel geografii i podstaw przedsiębiorczości pan Waldemar Małek.

Natomiast podczas uroczystości, która miała miejsce w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy w dniu 16.10.2014 r. wielu pracownikom szkoły zostały wręczone nagrody i medale:

-Nagroda Ministra Edukacji Narodowej – mgr Barbara Obremska – nauczyciel matematyki

-Nagroda Kuratora Oświaty – mgr Agnieszka Nowak – wicedyrektor szkoły, nauczyciel biologii

-Srebrny Medal za Długoletnią Służbę - mgr Wojciech Jaśkiewicz – nauczyciel języka angielskiego

-Brązowy Medal za Długoletnią Służbę – mgr Małgorzata Cupał-Karkoszka – nauczyciel języka niemieckiego

-Medal Komisji Edukacji Narodowej – mgr Wioletta Grosicka – pedagog szkolny.

Serdecznie gratulujemy!

Dodał*: Jan Tabor