Dolnośląska Gala Olimpijczyków 2014

06-06-2014

W dniu 06.06.2014 r. o godz. 10.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu odbyła się uroczystość, podczas której uczniom dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych – laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych, ich nauczycielom i dyrektorom szkół - zostały wręczone dyplomy i nagrody.

Galę Olimpijczyków zorganizowała Beata Pawłowicz - Dolnośląski Kurator Oświaty. Obecni byli przedstawiciele władz samorządowych i uczelni wyższych.

Na uroczystość zaproszeni zostali następujący uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły:

- Klaudia Drgas z klasy 2b – laureatka XXXVII Olimpiady Języka Niemieckiego wraz z opiekunami merytorycznymi - mgr Renatą Grosicka oraz mgr Małgorzatą Cupał- Karkoszką

- Michał Smoliński z klasy 3a - finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej wraz z opiekunem merytorycznym mgr Waldemarem Małkiem

- Agnieszka Andruchów z klasy 3c – finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej wraz z opiekunem merytorycznym mgr Agnieszką Nowak.

Gratulujemy!

Dodał*: Jan Tabor