I LO IS ALSO HAPPY

17-03-2014

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy „rozkręcili się” filmowo. Tym razem dołączyli do ludzi na całym świecie i pokazali na Youtube, że też są happy.

Uczniowie na teledysku po prostu szaleją. Tańczą na szkolnym korytarzu, przed szkołą, a nawet siedząc w ławce. Twórcą teledysku jest Kacper Majoch - uczeń drugiej klasy I LO. Z zamiłowania i pasji jest filmowcem i udało mu się do tej pory nakręcić kilka filmów o szkole. Są to między innymi film promujący szkołę czy właśnie film do piosenki Happy Williama Pharella.

Jak najbardziej jestem zadowolona z pomysłu uczniów. Zawsze podobają mi się takie oddolne akcje. Ten filmik promocyjny pokazuje, że młodzież jest zainteresowana żeby swoją szkołę pokazywać i to pokazywać z tej pozytywnej strony. Gratuluje i jestem bardzo zadowolona, że mam takich zdolnych i pomysłowych uczniów - mówi dyrektor I LO Halina Tamioła.

Koordynatorem projektu, w ramach którego powstał film jest uczennica I LO Anna Romanowska. Efekty pracy młodzieży możemy oglądać na youtube.

Dodał*: Jan Tabor