Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom

26-11-2013

W dniu 26 listopada 2013 r. w auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznane zostało za najwyższą średnią ocen na zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Nagrodę otrzymała Joanna Kastelik – aktualnie maturzystka z kl. III C.

Stypendia Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

- Marek Nahajowski – absolwent klasy biologiczno-chemicznej – laureat zawodów centralnych dwóch olimpiad przedmiotowych: Olimpiady Chemicznej i Olimpiady Biologicznej

- Łukasz Nowak - absolwent klasy biologiczno-chemicznej – laureat zawodów centralnych Olimpiady Biologicznej oraz finalista zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Obecnie Marek i Łukasz są studentami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Składamy serdeczne gratulacje !

Dodał*: Jan Tabor