„Wielka Sowa” trafiła do klasy II B

20-01-2020

W dniu 16 stycznia 2020 r. odbył się „Dzień Semestru”, tj. podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/2020.

Pola Rokus – przewodnicząca Parlamentu Uczniowskiego oraz Andrzej Szczerbiński – wiceprzewodniczący PU, ogłosili kolejność klas w rywalizacji o „Wielką Sowę”. Wyniki:

• I miejsce - klasa II B humanistyczna z edukacją medialną i prawną pani Justyny Kuszek
  • II miejsce – klasa II D matematyczno-fizyczna z edukacją architektoniczną pani Mirosławy Bąkowskiej
  • III miejsce – klasa II C biologiczno-chemiczna z edukacją medyczną pani Aliny Sasińskiej.

Dyplom za współpracę z Parlamentem Uczniowskim i działalność na rzecz Liceum otrzymała klasa II A matematyczno-informatyczna pani Agnieszki Grzywacz.

Gratulujemy!

Dodał*: Przemysław Stokłosa