Mecenas legnickiego sportu Martin Huras z wizytą w I LO

03-11-2019

Na zaproszenie Uczniowskiego Klubu Sportowego przy I LO, reprezentowanego przez pana Krzysztofa Waszkiewicza i Mariusza Czerniejewskiego - członków Zarządu Klubu oraz pani dyrektor Haliny Tamioły, w dniu 31.10.2019 r. w naszej szkole gościł pan Martin Huras - Prezes Zarządu Huras Spółka z o.o. Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, sponsor Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party - Legnica 2019”.

Podczas spotkania sponsorowi została wręczona sporej wielkości niespodzianka, jako podziękowanie za wsparcie naszego Festiwalu.

Pan Martin zapewnił nas, że również w przyszłym roku włączy się w przygotowania do tej imprezy sportowej.

Po spotkaniu z panią dyrektor nasz gość zwiedził szkołę w towarzystwie członków Zarządu UKS i pana Roberta Wójcickiego.

Dodał*: Aleksandra Kozubal