Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16-10-2019

W dniu 11 października 2019 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście - emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Pani dyrektor Halina Tamioła złożyła życzenia i wręczyła nagrody nauczycielom szczególnie zaangażowanym w pracę z młodzieżą w ubiegłym roku szkolnym. Wyróżnieni zostali także pracownicy administracji i obsługi.

Uroczystość uświetniona została krótkim programem artystycznym oraz quizem dla nauczycieli pod tytułem „Czy jesteś mądrzejszy od pierwszoklasisty?”, który przygotowała klasa II A matematyczno-informatyczna.

Nad przebiegiem całości czuwali przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego: Pola Rokus -  przewodnicząca szkoły, Andrzej Szczerbiński - zastępca przewodniczącej, Wiktoria Grdeń - szef informacji oraz Julia Giza - rzecznik praw ucznia i perfekcyjnie prowadząca quiz reprezentantka klasy II A.

Dodał*: Aleksandra Kozubal