XIV FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH - GIMNAZJA I SP

17.06.2019

Obrazek

W dniu 6 czerwca 2019 r. na terenie Kąpieliska "Kormoran" OSiR Legnica odbył się XIV Dolnośląski Festiwal Plażowych Gier Zespołowych.

Za organizację Festiwalu odpowiedzialni byli: UKS przy I LO w Legnicy, OSiR w Legnicy, Społeczne Gimnazjum TWP w Legnicy, I LO w Legnicy, ZSS w Legnicy.

Całe przedsięwzięcie wsparli: Gmina Legnica, IOW SERVICE, BUDROMOS, TEAMSPORT, LSSE, WEZI–TEC, CYRUS KEBAB, PWSZ Legnica, OSK 21, BIG FORM, WODA48.pl, Kąpielisko „KORMORAN”

Rozgrywki zakończyły się następującymi wynikami.

Koszykówka chłopców:

  1. I miejsce - Gimnazjum Nr 1 Legnica
  2. II miejsce - TWP Legnica
  3. III miejsce - SP św. Rodziny
  4. IV miejsce - SP 20 Legnica
  5. V miejsce - SP Budziszów Wielki
  6. Mister - Józef Bander
  7. MVP - Jakub Wasila

Siatkówka chłopców:

  1. I miejsce - Gimnazjum Nr 2 Legnica
  2. II miejsce - SP 20 Legnica
  3. III miejsce - SP Budziszów A
  4. IV miejsce - SP 16 Legnica
  5. V miejsce - TWP Legnica
  6. VI miejsce - SP 2 Legnica
  7. VII miejsce - SP Budziszów B
  8. Mister: Michał Zakrocki
  9. MVP: Piotr Rorzkiewicz

Piłka ręczna chłopców:

  1. I miejsce - Gimnazjum Nr 2 Legnica
  2. II miejsce - SP 20 Legnica
  3. III miejsce - SP Budziszów A
  4. IV miejsce - SP 16 Legnica
  5. V miejsce - TWP Legnica
  6. VI miejsce - SP 2 Legnica
  7. VII miejsce - SP Budziszów B
  8. Mister: Alan Kościelny
  9. MVP: Kuba Będzikowski

Piłka nożna chłopców:

  1. I miejsce - SP 20 Legnica
  2. II miejsce - SP Budziszów C
  3. III miejsce - SP 16 Legnica
  4. IV miejsce - SP Spalona
  5. V miejsce - SP 10 Legnica
  6. VI miejsce - SP 2 Legnica
  7. Mister: Kacper Szczech
  8. MVP: Szymon Miszczyk

Przeciąganie liny chłopców:

  1. I miejsce - SP Budziszów Wielki
  2. II miejsce - SP 20 Legnica
  3. III miejsce - TWP Legnica
  4. IV miejsce - SP 16 Legnica
  5. V miejsce - SP 9 Legnica
  6. Mister: Marcin Fitio
  7. MVP: Ksawier Saj

medaliści

Koszykówka dziewcząt:

  1. I miejsce - SP 20 Legnica
  2. II miejsce - TWP Legnica
  3. III miejsce - Gimnazjum Nr 5 Legnica
  4. IV miejsce - SP św. Rodziny Legnica
  5. Miss: Maja Alchimionek
  6. MVP: Aleksandra Murdza

Siatkówka dziewcząt

  1. I miejsce – Gimnazjum Nr 5 B
  2. II miejsce – Gimnazjum Nr 5 A
  3. III miejsce – SP Budziszów
  4. IV miejsce – Gimnazjum Nr. 1 Legnica
  5. V miejsce – SP 9 Legnica
  6. VI miejsce – SP Spalona
  7. VII miejsce – SP 20 Legnica
  8. VIII miejsce - SP 10 B Legnica
  9. IX miejsce - TWP Legnica
  10. X miejsce - SP 2 Legnica
  11. XI miejsce - SP 10 B Legnica
  12. XII miejsce - SP św Rodziny Legnica
  13. Miss: Izabela Sitek
  14. MVP: Wiktoria Fyza

Piłka ręczna dziewcząt:

  1. I miejsce - SP Budziszów
  2. II miejsce - SP św Rodziny Legnica
  3. MVP: Dominika Pustelnik

Piłka nożna dziewcząt:

  1. I miejsce - SP Budziszów
  2. II miejsce - SP 2 Legnica
  3. III miejsce - Gimnazjum Nr 5 Legnica
  4. IV miejsce - SP 20 Legnica
  5. Miss: Dżesika Szostak
  6. MVP: Dominika Pustelnik

Przeciąganie liny dziewcząt

  1. I miejsce - SP 20 Legnica
  2. II miejsce - Gimnazjum Nr 5 Legnica
  3. III miejsce - SP Budziszów
  4. IV miejsce - SP 10 Legnica
  5. V miejsce - 9 Legnica
  6. Miss: Izabela Sitek
  7. MVP: Aleksandra Murdza

siatkarze

Klasyfikacja generalna szkół:

- chłopcy:

  1. I - SP Budziszów - 50 punktów
  2. II - SP 20 Legnica - 50 punktów
  3. III - TWP Legnica - 33 punkty
  4. IV - SP 16 Legnica - 33 punktów
  5. V - Gimnazjum Nr. 1 Legnica - 18 punktów
  6. VI - SP 9 Legnica - 16 punktów
  7. VII - SP św Rodziny Legnica - 14 punktów
  8. VIII - SP 2 Legnica - 13 punktów
  9. IX - SP Spalona - 8 punktów
  10. X - SP 10 Legnica - 7 punktów
  11. XI - Gimnazjum Nr. 2 Legnica 2

- dziewczęta:

  1. I - SP Budziszów Wielki - 43 punkty
  2. II - Gimnazjum Nr. 5 Legnica - 40 punktów
  3. III - SP 20 Legnica - 38 punktów
  4. IV - TWP Legnica - 26 punktów
  5. V - SP 9 Legnica - 15 punktów
  6. VI - SP 10 Legnica - 14 punktów
  7. VII - SP 2 Legnica - 13 punktów
  8. VIII - SP św. Rodziny Legnica - 11 punktów
  9. IX - Gimnazjum Nr. 1 Legnica - 9 punktów
  10. SP Spalona - 7 punktów.