Rok szkolny 2018/2019 zakończony!

23-06-2019

W dniu 19.06.2019 r. w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wszystkich obecnych przywitała przewodnicząca Parlamentu Uczniowskiego - Pola Rokus.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani dyrektor Halina Tamioła, która przywitała uczniów klas I i II oraz grono pedagogiczne.

W pierwszej kolejności nagrodzeni zostali laureaci i finaliści zawodów centralnych olimpiad przedmiotowych:

1. Illya Dorfler z klasy I C – laureat zawodów centralnych Olimpiady Języka Rosyjskiego
  2. Krzysztof Łukasiewicz z klasy II A – finalista zawodów centralnych Olimpiady Informatycznej.

W następnej kolejności nagrody otrzymali administratorzy szkolnej strony www i facebooka z klasy II A matematyczno-informatycznej:

1. Aleksandra Gniada
    2. Magda Kozajda
    3. Aleksander Łopusiewicz
    4. Łukasz Małecki
    5. Andrzej Szczerbiński.

Administracja

Nagrodę za szczególne zaangażowanie się w wolontariat uzyskała Aleksandra Smużniak z I C.

Nagrody książkowe otrzymali uczniowie ze średnią ocen 5,0, a także uczniowie ze 100% frekwencją.

Bardzo duża grupa sportowców otrzymała dyplomy i medale. Pani dyrektor wręczyła także Puchary Prezydenta Miasta za wysokie miejsca w rywalizacji sportowej za miniony rok szkolny: reprezentantce dziewcząt - za zajęcie I miejsca, reprezentantowi chłopców - za zajęcie III miejsca.

Parlament Uczniowski przekazał wyniki rywalizacji o „Wielką Sowę”:

•  I miejsce – klasa I E, której wychowawczynią jest pani Anna Borowiec
  •  II miejsce – klasa II A
  • III miejsce – klasa I C.

Nagrodę za współpracę z Parlamentem Uczniowskim i działalność na rzecz Liceum otrzymała klasa I A.

Świadectwa odebrane, czas wyruszyć na wakacje!

Sportowcy

Dodał*: Krzysztof Stawarz