XIV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH

16.06.2019

Obrazek

W dniu 4 czerwca 2019 r. na terenie Kąpieliska "Kormoran" OSiR Legnica odbył się XIV Dolnośląski Festiwal Plażowych Gier Zespołowych.

Za organizację Festiwalu odpowiedzialni byli: UKS przy I LO w Legnicy, OSiR w Legnicy, Społeczne Gimnazjum TWP w Legnicy, I LO w Legnicy, ZSS w Legnicy.

Całe przedsięwzięcie wsparli: Gmina Legnica, IOW SERVICE, BUDROMOS, TEAMSPORT, LSSE, WEZI–TEC, CYRUS KEBAB, PWSZ Legnica, OSK 21, BIG FORM, WODA48.pl, Kąpielisko „KORMORAN”

Rozgrywki zakończyły się następującymi wynikami.

Koszykówka chłopców:

  1. I miejsce - I LO Legnica
  2. II miejsce - ZSS Legnica
  3. Mister - Adriat Pietrzak
  4. MVP - Maciej Ostapiuk

Siatkówka chłopców:

  1. I miejsce - Orlik Legnica
  2. II miejsce - PCKZiU Jawor
  3. III miejsce - I LO Legncia
  4. IV miejsce - ZSEM Legnica
  5. V miejsce - ZSTiO Legnica
  6. VI miejsce - ZSS Legnica
  7. Mister: Krzysztof Stawarz
  8. MVP: Wiktor Jaworski

biuro

Piłka ręczna chłopców:

  1. I miejsce - ZSTiO Legnica
  2. II miejsce - I LO Legnica
  3. III miejsce - ZSS Legnica
  4. Mister: Paweł Paterek
  5. MVP: Kornel Szczepanek

Piłka nożna chłopców:

  1. I miejsce - ZSS Legnica
  2. II miejsce - I LO Legnica C
  3. III miejsce - I LO Legnica A
  4. IV miejsce - I LO Legnica B
  5. Mister: Jakub Kleczek
  6. MVP: Piotr Jóźwiak

Przeciąganie liny chłopców:

  1. I miejsce - ZSTiO Legnica
  2. II miejsce - ZSS Legnica
  3. III miejsce - I LO Legnica
  4. Mister: Piotr Kleczek
  5. MVP: Piotr Jóźwiak

Koszykówka dziewcząt:

  1. I miejsce - ZSO Głogów
  2. II miejsce - I LO Legnica
  3. Miss: Małgorzata Janusz
  4. MVP: Olga Lizurej

Materek

Siatkówka dziewcząt

  1. I miejsce – PCKZiU Jawor
  2. II – I LO Legnica A
  3. III miejsce – V LO Legnica
  4. IV miejsce – ZSE Legnica
  5. V miejsce – I LO Legnica C
  6. VI miejsce – ZSO Głogów
  7. VII miejsce – I LO Legnica B
  8. Miss: Paulina Mossur
  9. MVP: Justyna Słomka

Piłka ręczna dziewcząt:

  1. I miejsce - I LO Legnica
  2. II miejsce - ZSO Głogów
  3. Miss: Pola Rokus
  4. MVP: Katarzyna Kozak

Piłka nożna dziewcząt:

  1. I miejsce - I LO Legnica A
  2. II miejsce - PCKZiU Jawor
  3. III miejsce - I LO Legnica B
  4. Miss: Gabriela Kowalik
  5. MVP: Gabriela Kowalik

Przeciąganie liny dziewcząt

  1. I miejsce - PCKZiU Jawor
  2. II miejsce - ZSO Głogów A
  3. III miejsce - ZSO Głogów B
  4. Miss: Małgorzata Janusz
  5. MVP: Weronika Knop

ogrganizatorzy

Klasyfikacja generalna szkół:

  1. I LO Legnica - 47 punktów
  2. PCKZiU Jawor - 24 punkty
  3. ZSE Legnica - 4 punkty
  4. ZSTiO Legnica - 16 punktów
  5. ZSS Legnica - 22 punkty
  6. Orlik Legnica II LO - 7 punktów
  7. Orlik Legnica ZSEM - 3 punkty
  8. ZSO Głogów - 19 punktów
  9. V LO Legnica - 3 punkty

Klasyfikacja chłopców:

  1. I miejsce - I LO Legnica - 23 punkty
  2. II miejsce - ZSS Legnica - 22 punkty
  3. III miejsce - ZSTiO Legnica - 16 punktów
  4. IV miejsce - Orlik Legnica II LO - 7 punktów
  5. V miejsce - PCKZiU Jawor - 5 punktów
  6. VI miejsce - Orlik Legnica ZSEM - 2 punkty

Klasyfikacja dziewcząt:

  1. I miejsce - I LO Legnica - 24 punkty
  2. II miejsce - PCKZiU Jawor - 19 punkty
  3. II miejsce - ZSO Głogów - 19 punktów
  4. III miejsce - V LO Legnica - 5 punktów
  5. V miejsce - ZSE Legnica - 2 punkty.