Rekolekcje wielkopostne

13-04-2019

W dniach 1-3.04.2019 r. w parafii św. Jana Chrzciciela w Legnicy odbyły się rekolekcje wielkopostne pod hasłem „Rób to, co kochasz”, w których brała udział większość uczniów naszej szkoły.

Podczas rekolekcji mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawym spotkaniu z raperem Arkadio, który zadziwił nas umiejętnościami freestyle'u, zaprezentował swoje utwory, a także poprzez historię swojego życia udowodnił, że zawsze warto wierzyć w siebie i spełniać marzenia. Nawet te pozornie nierealne.

Trzydniowe spotkanie zakończyło się wspólną Mszą św. z kazaniem rekolekcjonisty. Przekazane przez księży nauki z pewnością na długo zostaną w naszej pamięci, a hasło „Rób to, co kochasz” będzie dla nas silną motywacją do spełnienia marzeń.

Dodał*: Łukasz Małecki