Mistrzostwa I LO w piłce koszykowej właśnie się rozpoczęły!

18-03-2019

Pierwszy mecz odbył się 11.03.2019 r. podczas ósmej godziny lekcyjnej. Naprzeciw siebie stanęły: drużyna z drugiej klasy licealnej oraz drużyna ze Społecznego Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Legnicy.

Po krótkiej rozgrzewce uczniowie odbyli zacięty pojedynek, który ostatecznie zakończył się czteropunktowym zwycięstwem gimnazjalistów (17:13). Mecz sędziował nauczyciel wychowania fizycznego - pan Krzysztof Waszkiewicz. Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w mistrzostwach o zgłoszenie się do koordynatorów zawodów - Krzysztofa Stawarza z klasy 1A, Dawida Króla z klasy 1B lub Maćka Ostapiuka z klasy 1D. Rozpiska z meczami oraz wynikami jest dostępna u wymienionych uczniów.

CO_PRZEDSTAWIA

Dodał*: Aleksander Łopusiewicz