Maturzyści z III D na obozie matematycznym

Obrazek

W dniach 25-27.10.2018 r. klasa III D przebywała na obozie matematycznym zorganizowanym przez wychowawcę - pana Zbigniewa Masłowskiego.

Uczniowie nocowali w Pałacu w Muchowie, malowniczym dworku położonym niedaleko Jawora.

W czwartek młodzież wzięła udział w biegu matematycznym „Ramzes” oraz malowała obraz pod okiem pana Roberta Wójcickiego. W piątek po śniadaniu uczniowie przystąpili do realizacji głównego celu obozu - pierwszej próbnej matury z matematyki. Po południu tegoroczni maturzyści poznali kryteria sprawdzania i wspólnie przeanalizowali zadania egzaminacyjne, sprawdzili je według określonego schematu. Wieczorem młodzież rozpaliła ognisko, upiekła kiełbaski na patykach i śpiewała harcerskie piosenki. W sobotni poranek uczestnicy wyjazdu spacerowali po okolicznych lasach i polanach.

Młodzież wróciła do domów pełna energii i chęci do dalszej nauki.

3D