XIII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych – szkoły gimnazjalne i podstawowe
Komunika końcowy XIII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party Legnica 2018” 14 czerwca 2018
Organizatorzy: I LO Legnica, Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, Gmina Legnica, UKS przy I LO Legnica, ZSS Legnica, OSiR Legnica
Wsparcie: Gmina Legnica, IOW Service, Fundacja Solidarności z I LO Legnica, Wezi-tec, LSSE, Budromos, Sankon, Martes, Cyrus Kebab, PWSZ Legnica, ZPRP, Big Form
Media: portal lca.pl, e-legnickie
Gość specjalny: Prezydent Miasta Legnica Tadeusz Krzakowski
Wyniki dziewcząt:
Piłka Ręczna Plażowa dziewcząt:
I miejsce - SP 9 Legnica
II miejsce - SP Budziszów
III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica
MVP – Aleksandra Janys
Miss - Wiktoria Niedezielenko
Koszykówka Plażowa Dziewcząt:
I miejsce - Gimnazjum nr 9 Legnica, 10 pkt.
II miejsce - SP 9 Legnica, 8 pkt.
III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 7 pkt.
IV miejsce - SP 10 Legnica, 6 pkt.
MVP - Aleksandra Murdza
Miss - Aleksandra Murdza
Przeciąganie Liny na Plaży Dziewcząt:
I miejsce - SP 9 Legnica, 10 pkt.
II miejsce - Gimnazjum nr 1 Legnica, 8 pkt.
III miejsce - ZSB Legnica, 7 pkt.
Miss - Daria Kozioł
MVP - Natalia Tychańska
Siatkówka Plażowa 4 osobowa Dziewcząt:
I miejsce - SP Spalona, 10 pkt.
II miejsce - Gimnazjum nr 1 Legnica, 8 pkt.
III miejsce - SP 9 Legnica, 7 pkt. IV miejsce Ex aequo - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica i Gimnazjum nr 9 Legnica, 6 pkt.
VI miejsce Ex aequo - SP 10 Legnica i ZSB Legnica, 5 pkt.
VIII miejsce Ex aequo - Gimnazjum Katolickie Legnica i SP Budziszów, 4 pkt.
Miss - Wiktoria Grab
MVP - Marcelina Pietrewicz
Piłka Nożna Plażowa Dziewcząt:
I miejsce - ZSB Legnica, 10 pkt.
II miejsce - SP Budziszów, 8 pkt.
III miejsce - SP 9 Legnica, 7 pkt.
Miss - Agata Gaweł
MVP - Natalia Grasza
Klasyfikacja Generalna Dziewcząt:
1. SP 9 Legnica, 35 pkt.
2. ZSB Legnica, 22 pkt.
3. SP Budziszów, 20 pkt.
4. Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 20 pkt.
5. Gimnazjum nr 9 Legnica, 16 pkt.
6. Gimnazjum nr 1 Legnica, 16 pkt.
7. SP 10 Legnica, 11 pkt.
8. SP Spalona, 10 pkt.
9. Gimnazjum Katolickie Legnica, 4 pkt.
*W przypadku tej samej liczby punktów decydował system olimpijski - większa ilość wyższych miejsc.
Wyniki chłopców:
Koszykówka Plażowa Chłopców:
I miejsce - Gimnazjum nr 1 Legnica A, 10 pkt.
II miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 8 pkt.
III miejsce - Gimnazjum nr 9 Legnica, 7 pkt.
IV miejsce - Ex aequo SP Budziszów i SP 9 Legnica, 6 pkt.
Mister - Mikołaj Borzyszyn
MVP - Michał Zakrocki
Piłka Ręczna Plażowa Chłopców:
I miejsce - SP Budziszów A, 10 pkt.
II miejsce - SP Spalona, 8 pkt.
III miejsce - SP 9 Legnica B, 7 pkt.
IV miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 6 pkt.
V miejsce - ZSB Legnica, 5 pkt.
Mister - Szymon Miszczyk
MVP - Jakub Grygorcewicz
Przeciąganie Liny na Plaży Chłopców:
I miejsce - SP Budziszów, 10 pkt.
II miejsce - SP 9 Legnica, 8 pkt.
III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 7 pkt.
IV miejsce - Gimnazjum nr 1 Legnica, 6 pkt.
Mister - Filip Grzybek
MVP - Stanisław Róg
Siatkówka Plażowa Chłopców:
I miejsce - SP Budziszów, 10 pkt.
II miejsce - Gimnazjum nr 1 Legnica, 8 pkt.
III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 7 pkt.
IV miejsce - Gimnazjum nr 9 Legnica, 6 pkt.
V miejsce - Ex aequo SP 9 Legnica i Gimnazjum Katolickie Legnica, 5 pkt.
VII miejsce - ZSB Legnica
Mister - Mateusz Piechota
MVP - Jakub Steć
Piłka Nożna Plażowa Chłopców:
I miejsce - SP Spalona, 10 pkt.
II miejsce - ZSB Legnica, 8 pkt.
III miejsce - SP Budziszów B
IV miejsce - SP 10 Legnica, 7 pkt.
V miejsce - Gimnazjum nr 9 Legnica, 6 pkt.
VI miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 5 pkt.
Mister - Marcel Kotecki
MVP - Kacper Domagała
Klasyfikacja Generalna Chłopców:
1. SP Budziszów, 43 pkt.
2. Społeczne Gimnazjum TWP Legnica, 32 pkt.
3. SP 9 Legnica, 26 pkt.
4. Gimnazjum nr 1 Legnica, 24 pkt.
5. SP Spalona, 18 pkt.
6. Gimnazjum nr 9 Legnica, 18 pkt.
7. ZSB Legnica, 13 pkt.
8. SP 10 Legnica, 6 pkt.
9. Gimnazjum Katolickie Legnica, 5 pkt.
*W przypadku tej samej liczby punktów decydował system olimpijski - większa ilość wyższych miejsc.