Prezentacja strojów

12-02-2018

W dniu 8 lutego 2018 r. zawodnicy szkolnej drużyny korfballa podczas treningu otrzymali od Prezesa Legnickiego Klubu Korfballa UKS UECO'87 Legnica - Adama Juniszewskiego - nowe stroje znanego polskiego producenta odzieży sportowej firmy COLO. Zaprezentują się w nich podczas meczu, który zostanie rozegrany w najbliższy czwartek o godz.14.00 w hali sportowej przy ul. Radosnej w Legnicy.

Korfball zawitał do naszej szkoły ponownie. W latach 90-tych I LO zdobyło tytuł wicemistrzów Polski juniorów, a połowa kadry narodowej składała się z naszych uczniów.

Treningi odbywają się w czwartki od 14.30-15.30 w sali gimnastycznej.

W dniach 26-27 lutego w Legnicy gościć będziemy byłego mistrza świata, a obecnie trenera kadry Polski w korfballu. Planowany jest cykl spotkań w kilku legnickich szkołach, także w naszej.

Dodał*: Mateusz Materek