Odpowiedzialne decyzje klas pierwszych

24-10-2017

W dniach 26.09-23.10.2017 r. uczniowie klas pierwszych naszego Liceum uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych „Odpowiedzialne decyzje. Profilaktyka HIV/AIDS”.

Główne zadanie programu to profilaktyka i wczesna terapia uzależnień, stąd działania psychoedukacyjne oraz wspierające młodzież w jej rozwoju. Zajęcia odbywały się w formie grupowej.

Realizatorzy:

• Małgorzata Stawiska-Lichota - socjolog, kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, certyfikowany edukator z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki HIV/AIDS, współrealizator wielu działań przy Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar
  • Dariusz Bełdowski - pedagog, kierownik Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar w Legnicy, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, biegły sądowy z zakresu uzależnień od narkotyków, długoletni realizator programów profilaktycznych, uczestnik licznych szkoleń z zakresu profilaktyki uzależnień, certyfikowany edukator z zakresu profilaktyki HIV/AIDS.
Dodał*: Mateusz Materek