XII FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH – szkoły ponadgimnazjalne

08.06.2017

Obrazek
W dniu 08.06.2017 r. odbył się na Kormoranie XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych, w którym wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Legnicy i z terenu.

W zawodach startowało ok. 380 uczniów, wolontariuszy było 100.

Klasyfikacja generalna dziewcząt (5 dyscyplin)

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1

II LO LEGNICA

26

2

I LO LEGNICA

19

3

PCKZiU JAWOR

15

4

I LO JAWOR

15

5

ZSB LEGNICA

14

6

ZS KARPACZ

6

7

ZSEM LEGNICA

4

8

LICEUM ŚW. FRANCISZKA z ASYŻU LEGNICA

1

 

Klasyfikacja generalna chłopców (5 dyscyplin)

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1

I LO LEGNICA

22

2

ZSEM LEGNICA

19

3

II LO LEGNICA

15

4

ZSB LEGNICA

12

5

I LO JAWOR

12

6

PCKZiU JAWOR

11

8

ZSS LEGNICA

9

9

ZSTiO LEGNICA

8

10

LICEUM ŚW. FRANCISZKA z ASYŻU LEGNICA

6

11

VII LO LEGNICA

2

12

V LO LEGNICA

2

13

IV LO LEGNICA

2

 

Wyniki dziewcząt

  •  Piłka ręczna dziewcząt:

1.    I LO Legnica A
1.    ZS Karpacz
2.    II LO Legnica
3.    PCKZiU Jawor
4.    ZSB Legnica
5.    I LO Jawor
6.    I LO Legnica B

Miss: Natalia Kwolek - I LO Jawor
MVP: Zuzanna Zubiel - ZS Karpacz

 

  •  Przeciąganie liny dziewcząt:

1.    I LO Jawor
1.    I LO Legnica
2.    II LO Legnica
3.    ZSB Legnica
4.    PCKZiU Jawor
5.    ZS Karpacz
6.    Liceum św. Franciszka z Asyżu Legnica
7.    ZSEM Legnica

Miss: Wiktoria Kazusek - I LO Jawor
MVP: Kamila Kolanowska - I LO Legnica

 

  •  Koszykówka dziewcząt:

1.    II LO Legnica
1.    I LO Legnica A
2.    ZSB Legnica
3.    I LO Legnica B

Miss: Katarzyna Łukasik - I LO Legnica
MVP: Gabriela Czerwińska

 

  • Siatkówka kobiet:

1.    I LO Jawor
1.    PCKZiU Jawor
2.    II LO Legnica A
3.    ZSEM Legnica
4.    I LO Legnica C
5.    ZSB Legnica B
6.    I LO Legnica A
7.    I LO Legnica B

 

Miss: Natalia Kudek
MVP: Kinga Kuźnia

 

  •  Piłka nożna kobiet:

1.    II LO Legnica
1.    PCKZiU Jawor
2.    ZSB Legnica

Miss: Żaneta Sambor - II LO Legnica
MVP: Monika Jakimiak - PCKZiU Jawor

 

  • Siatkówka chłopców:

1.    ZSEM Legnica A
1.    I LO Legnica A
2.    PCKZiU Jawor
3.    I LO Jawor
5-11. ZSB Legnica, II LO Legnica, II LO, ZSEM Legnica, V LO, Legnica, VII LO Legnica, IV LO Legnica

Mister: Kacper Barowicz - ZSEM Legnica
MVP: Maciek Szaynowsk i- ZSEM Legnica

 

  •  Piłka nożna chłopców:

1.    ZSB Legnica
1.    Liceum św. Franciszka z Asyżu Legnica
2.    II LO Legnica
3.    ZSB Legnica B
4.    ZSEM Legnica
5.    PCKZiU Jawor
6.    V LO Legnica
7.    VII LO Legnica
8.    IV LO Legnica
9.    I LO Jawor

Mister: Kacper Puńczuk - Liceum św. Franciszka z Asyżu Legnica
MVP: Gabriel Piotrowski - ZSB Legnica

 

  • Koszykówka chłopców:

1.    II LO Legnica
1.    I LO Legnica B
2.    I LO Jawor
3.    ZSEM Legnica
4.    I LO Legnica A
5.    ZSS Legnica
6.    ZSB Legnica

Mister: Wojciech Chomąt
MVP: Przemysław Piorun - II LO Legnica

 

  •  Przeciąganie liny mężczyzn:

1.    I LO Legnica A
1.    ZSS Legnica
2.    I LO Legnica B
3.    I LO Jawor
4.    I LO Info Legnica
5.    ZSEM Legnica
6.    II LO Legnica
7.    ZSB Legnica
8.    Liceum św. Franciszka z Asyżu Legnica
9.    PCKZiU Jawor

Mister: Dawid Kirow
MVP: Kacper Eck - I LO Legnica

 

  • Piłka ręczna chłopców:

1.    ZSTiO Legnica A
1.    ZSTiO Legnica B
2.    I LO Legnica A
3.    I LO Legnica B          
4.    I LO Jawor
5.    ZSEM Legnica
6.    ZSB Legnica
7.    ZSS Legnica
8.    II LO Legnica

Mister: Michał Kuryło - I LO Legnica
MVP: Piotr Myśluk - I LO Legnica.