Dziękujemy za udział w XII Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych

06.06.2017

Obrazek
W dniu 06.06.2017 r. odbył się XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych na Kormoranie, w którym wzięli udział gimnazjaliści z następujących szkół legnickich:
  1. Gimnazjum Nr 1
  2. Gimnazjum Nr 3
  3. Gimnazjum Nr 4
  4. Gimnazjum Nr 5
  5. Gimnazjum Nr 9
  6. Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
  7. Gimnazjum TWP.

Uczestnikami byli także uczniowie z Gimnazjum w Budziszowie Wielkim.

Organizatorzy Festiwalu:

  1. UKS przy I LO w Legnicy – Krzysztof Waszkiewicz
  2. OSiR w Legnicy
  3. I LO w Legnicy
  4. Społeczne Gimnazjum TWP w Legnicy
  5. ZSS - Paweł Grzybowski - przeciąganie liny
  6. UKS Euco'87 w Legnicy - zawody Korfballa - Adam Juniszewski 

Dyrektor młodzieżowy zawodów - Mateusz Materek – klasa I A.

Klasyfikacja generalna chłopców po 5 dyscyplinach:

  • I miejsce - Gimnazjum nr 5 - 30 pkt.
  • II miejsce - Gimnazjum nr 1 - 25 pkt.
  • III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP - 20 pkt.
  • IV miejsce - Gimnazjum w Budziszowie Wielkim - 12 pkt.
  • V miejsce - Gimnazjum nr 3 - 6 pkt.
  • VI miejsce - Gimnazjum nr 4 - 6 pkt.
  • VII miejsce - Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu – 4 pkt.
  • VIII miejsce - Gimnazjum nr 9 


Klasyfikacja generalna dziewcząt po 5 dyscyplinach:

  • I miejsce - Gimnazjum w Budziszowie Wielkim - 29 pkt.
  • II miejsce  - Gimnazjum nr 5 - 24 pkt.
  • III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP - 17 pkt.
  • IV miejsce - Gimnazjum nr 3 - 10 pkt.
  • V miejsce - Gimnazjum nr 4 - 4 pkt.
  • VI miejsce - Gimnazjum nr 9 - 2 pkt.
  • VII miejsce - Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu - 1 pkt.


Wyniki punktowanych dyscyplin:

  • Piłka ręczna plażowa chłopców:

    1. Gimnazjum nr 5
    2. Gimnazjum TWP
    3. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    4. Gimnazjum nr 1
    5. Gimnazjum nr 4

    Mister: Paweł Dyrcz
    MVP: Mateusz Pobihon

  • Koszykówka plażowa chłopców:

    1. Gimnazjum nr 1
    2. Gimnazjum nr 5
    3. Gimnazjum TWP
    4. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim

    Mister: Jakub Wasila
    MVP: Krzysztof Urbaniak

  • Piłka nożna plażowa chłopców:

    1. Gimnazjum nr 5 A
    2. Gimnazjum nr 3 B
    3. Gimnazjum nr 3 A
    4. Gimnazjum nr 1
    5. Gimnazjum nr 4
    6. Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
    7. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    8. Gimnazjum TWP A
    9. Gimnazjum nr 5 B
    10. Gimnazjum TWP B

    Mister: Mateusz Potoniec
    MVP: Dominik Budnik

  • Piłka siatkowa plażowa chłopców:

    1. Gimnazjum nr 5 A
    2. Gimnazjum nr 5 B
    3. Gimnazjum TWP A
    4. Gimnazjum nr 1
    5. Gimnazjum nr 9
    6. Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
    7. Gimnazjum nr 4 A
    8. Gimnazjum nr 3
    9. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    10. Gimnazjum nr 4 B
    11. Gimnazjum TWP B

    Mister: Kacper Kasiubowski
    MVP: Jakub Zubko

  • Przeciąganie liny plażowe chłopców:

    1. Gimnazjum nr 1
    2. Gimnazjum TWP
    3. Gimnazjum 5
    4. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim

    Mister: Mateusz Pobihon
    MVP: Radosław Pękala

  • Piłka ręczna plażowa dziewcząt:

    1. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    2. Gimnazjum nr 5
    3. Gimnazjum TWP

    Miss: Natalia Biel
    MVP: Wiktoria Stachurska

  • Koszykówka plażowa dziewcząt:

    1. Gimnazjum nr 5
    2. Gimnazjum TWP
    3. Gimnazjum nr 3
    4. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim

    Miss: Agnieszka Lewandowska
    MVP: Julia Łysik

  • Piłka nożna plażowa dziewcząt:

    1. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim B
    2. Gimnazjum nr 5
    3. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim A
    4. Gimnazjum TWP
    5. Gimnazjum nr 4
    6. Gimnazjum nr 3

    Miss: Natalia Grasza

  • Piłka siatkowa plażowa dziewcząt:

    1. Gimnazjum nr 1 B
    2. Gimnazjum nr 1 A
    3. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    4. Gimnazjum TWP A
    5. Gimnazjum nr 5 A
    6. Gimnazjum nr 9
    7. Gimnazjum nr 4
    8. Gimnazjum TWP B
    9. Gimnazjum nr 3
    10. Gimnazjum nr 5 B
    11. Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu

    Miss: Gabriela Hreczany
    MVP: Julia Łukasiewicz

  • Przeciąganie liny plażowe dziewcząt:

    1. Gimnazjum nr 1
    2. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
    3. Gimnazjum nr 5
    4. Gimnazjum nr 3

    Miss: Adrianna Chałupka
    MVP: Gabriela Łomańska