„Osobowości Roku” wśród maturzystów

29-04-2017

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 28.04.2017 r. kilku maturzystów otrzymało tytuł „Osobowość Roku”.

Tytuł wraz z symbolizującą go statuetką przyznawany jest od 2011 r. uczniowi kończącemu edukację za:

• wzorowe pełnienie funkcji w Parlamencie Uczniowskim lub Młodzieżowej Radzie Miasta
  • branie udziału w przygotowaniu przedsięwzięcia na rzecz społeczności szkolnej lub lokalnej
  • wykazanie się udokumentowaną działalnością na rzecz innych (wolontariat).

Tytuły „Osobowość Roku” otrzymali:

1. Michał Górniak – za wyjątkową aktywność na rzecz szkoły i środowiska: organizator Konkursu Informatycznego „Lizak” dla uczniów z I LO i z Legnicy, jeden z pięciu uczniów w województwie dolnośląskim, który uzyskał nominację w Konkursie Kuratorium Oświaty „Orzeł Dolnośląski” w 2017 r.
  2. Tomasz Jaworski – za przygotowanie przedsięwzięcia na rzecz społeczności szkolnej: administrator szkolnej strony www oraz facebooka
  3. Karolina Chrzanowska – za działalność na rzecz innych – wolontariat: organizatorka działań i akcji na rzecz bezdomnych zwierząt, laureatka Konkursu Samorządowego „8 Wspaniałych” w 2017 r.

Dziękujemy i gratulujemy!

Dodał*: Kacper Królikowski