Opowieści z życia (poza)telewizyjnego absolwentki I LO - Beaty Tadli

12-05-2017

W dniu 11.05.2017 r. w Centrum Konferencyjnym Letia Business Center odbyło się VII Spotkanie Kobiet, na które zaproszona została Beata Tadla. Poprowadziła je dziennikarka Maja Grohman.

Beata Tadla – absolwentka klasy humanistycznej naszego Liceum, od 1991 r. związana jest z mediami. Pracowała w Radiu Legnica, Radiu Eska, Radiu Plus. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów i wielu programów TVN24, a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych, a także Kawy czy herbaty. Jest autorką książek: Pokolenie ‘89. Dzieci PRL w wolnej Polsce, Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich, Niedziela bez Teleranka. Posiada tytuł Mistrz Mowy Polskiej. Jako wykładowca pracuje ze studentami kilku uczelni. Jest też specjalistką do spraw kształcenia głosu i mowy.

Podczas Spotkania Kobiet Beata Tadla postanowiła opowiedzieć historie, które ułożyły się w album niezwykłych wspomnień z pracy w radiu i telewizji.Tego właśnie dotyczy Jej nowa książka - Czego oczy nie widzą.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej!

Dodał*: Filip Knefel