Cudowne dziecko :)

18-04-2012

Krzysztof Augustyniak to uczeń klasy III C biologiczno-chemicznej, a wkrótce absolwent naszej szkoły. Jesteśmy dumni z jego sukcesów!

Wszystkie przypadły na kwiecień 2012 r. Krzysiek zajął VI miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym organizowanym m.in. przez Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Pałac Młodzieży w Katowicach, a następnie IV miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym organizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Gliwicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Dzisiaj już wiemy, że został także laureatem zawodów centralnych LVIII Olimpiady Chemicznej. Brawo! Nauczycielem chemii ucznia jest mgr Aleksandra Kruszelnicka.
Dodał*: PU