Ferie w Zakopanem

18-02-2017

Podczas ferii zimowych uczniowie naszego Liceum mieli okazję zwiedzić Zakopane oraz Kraków.

Na 6-dniową wycieczkę w terminie od 12 do 17 lutego 2017 r. wyruszyła grupa 16 uczniów wraz z opiekunami – panem Robertem Wójcickim i panem Marcinem Twardowskim.

Pobyt obfitował w wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W zimowej stolicy Polski uczestnicy wyjazdu zwiedzili zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Galerię Władysława Hasiora oraz Galerię Sztuki Zakopiańskiej, odbyli wycieczkę na Gubałówkę,a także zobaczyli skocznię narciarską - Wielką Krokiew. Odwiedzili również Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara, z którym I LO współpracuje od wielu lat.

W Krakowie młodzież zwiedziła Galerię Sztuki XIX wieku w Sukiennicach, Kościół Mariacki, Kościół oo. Dominikanów i oo. Franciszkanów.

Już czekamy na kolejne ferie!

Dodał*: Filip Knefel