Stypendia

16-11-2012

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy informuje, że Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień w ramach organizowanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”, przyznała uczniom naszego Liceum stypendia za wybitne osiągnięcia. Na liście laureatów XII edycji Konkursu wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych znalazło się 17 nazwisk, w tym 3 dotyczące I LO. Nagrodzeni uczniowie to: 1. Aleksander Łukasiewicz – ucz. kl. III a – stypendium naukowe 2. Robert Kozak - ucz. kl. III a – stypendium za działalność społeczną 3. Krzysztof Augustyniak – tegoroczny absolwent – stypendium naukowe. Uroczysta Gala Stypendialna odbędzie się 27.11.2012 r. w Filharmonii Wrocławskiej.

Dodał*: PU